Warning: Declaration of All_in_One_SEO_Pack::get_current_options($opts = Array, $location = NULL, $defaults = NULL) should be compatible with All_in_One_SEO_Pack_Module::get_current_options($opts = Array, $location = NULL, $defaults = NULL, $post = NULL) in /wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 12
Oferta Cateringowa Carmona Tapas Bar | Carmona Tapas Bar Warszawa

Newsletter

Galeria

Świeżo siekany tatar na grzance Serowe kule smażone Francuski pasztet z wątróbek Sałatka z buraków i sera owczego

Catering

Hiszpańskie przekąski tapas są wspaniałym pomysłem na zorganizowanie przyjęcia, prescription niewielkiego spotkania lub nawet dużej imprezy. Carmona Tapas Bar oferuje wszechstronny catering złożony zarówno z przekąsek tapas, capsule jak i większych dań przygotowywanych na specjalne zamówienie klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić pięknie wykonane, bardzo efektowne i smaczne przekąski na imprezy do 200 osób.

Proponujemy również catering w zakresie dostaw lunchów i przekąsek na spotkania, konferencje i zebrania. Przygotowujemy zarówno niewielkie przekąski tapas akompaniujące przerwom kawowym, proste lunche oraz oficjalne posiłki.

 

Zapraszamy również do organizacji wydarzeń niestandardowych: pokazów, konferencji, szkoleń. Pełna oferta, wraz z opisem zaplecza technicznego i możliwych aranżacji wnętrza znajduje się na dole strony.

Kilka przykładowych kreacji tapas można obejrzeć w galerii.

Przyjęcia

Carmona Tapas Bar oferuje również organizację przyjęć w naszym lokalu przy ulicy Chodkiewicza 3. Na większe przyjęcia udostępniamy całą salę na mniejsze – rezerwujemy stoły w istniejącej aranżacji. Możemy przygotować zasiadane spotkanie z pełnym menu i serwisem kelnerskim dla 26 osób lub przyjęcie w formie barowej dla 65 osób.

Przyjęcia zasiadane

W formie zasiadanej organizujemy wszelkie przyjęcia wymagające trochę bardziej wyrafinowanej oprawy niż standardowy wystrój tapas baru. W zależności od potrzeb gości możemy przygotować przyjęcie w bardziej oficjalnej atmosferze, aby specjalnie podkreślić nastrój danej chwili – biały obrus, wysokiej jakości szkło i porcelana, dekoracje ze świeżych kwiatów, światło świec. W takim przypadku przygotowujemy również specjalne menu oraz zapewniamy pełną, wykwalifikowaną obsługę kelnerską odpowiednią. Jesteśmy przekonani, że taka oprawa spełni wymagania nawet najbardziej wymagających gości i będzie odpowiednia do uczczenia nawet najbardziej podniosłych uroczystości.

W formie zasiadanej przygotować możemy również spotkania mniej oficjalne. Wszystko jest jedynie kwestią ustaleń z gośćmi. Przy jednym dużym stole w naszej restauracji możemy przyjąć 24 osoby, przy zastosowaniu innych możliwych rozstawień stołów liczba gości zwiększa się do 32 osób.

Przyjęcia Barowe

Tapas jest idealną formą jedzenia na przyjęcia w formie barowej. W zależności od potrzeb przygotowujemy przekąski w formie klasycznego fingerfood, nie wymagające używania sztućców i talerzy, lub proponujemy tapas serwowane w małych, jednoporcjowych miseczkach, które każdy gość może wziąć w rękę. Do zestawu tapas możemy włączyć również niewielkie dania przygotowywane na ciepło i serwowane w odpowiednim momencie, a także desery.

Posiłek z tapas nie bylby kompletny bez odpowiednio akompaniujących go napojów. Dlatego też za obowiązkowy element każdego przyjęcia uważamy odpowiednio dobrane wino lub ciekawe piwo. Naszym gościom oferujemy świeże, młode wina domowe lub szeroki wybór najciekawszych win hiszpańskich.

W Carmonie dostępne są również piwa: hiszpańskie butelkowe oraz niepasteryzowane piwo z beczki produkowane w niewielkim, zaprzyjaźnionym browarze pod Warszawą.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje i postaramy się w ramach możliwości spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać ofertę na ralizację cateringu lub przygotowanie przyjęcia prosimy o kontakt telefoniczny +48224141919 lub wysłanie wiadomości e-mail na adres carmona@carmona.pl.
 
 
 
Carmona Tapas Bar oferuje również bony prezentowe na dowolne okazje. Szczegóły oferty można znaleźć tutaj:
Bony i vouchery prezentowe w Carmona Tapas Bar Warszawa
 
Pełną ofertę Carmona Tapas Bar, dotyczącą zarówno przyjęć na miejscu, cateringu, jak i organizacji wydarzeń niestandardowych (konferencje, szkolenia, pokazy) można znaleźć tu: Oferta Catering Carmona Tapas Bar Warszawa
 
[Gallery not found]
 
 
 
 
 
 • Print
 • Digg
 • StumbleUpon
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Yahoo! Buzz
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Add to favorites
 • email
 • Google Buzz
 • Gwar
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Wykop